Akcija velja do prodaje zalog.
Redna cena: 85,00 €
Prejšnja cena: 85,00 €
Ženski plezalni pas s tehnologijo Contour Edge zagotavlja optimalno porazdelitev teže in podporo z mehkejšimi robovi. Namenjen je plezalkam za vse plezalne discipline, od dolgih večraztežajnih smeri do intenzivnih športnih vzponov. Odlikujejo ga specifičen ženski kroj, brezšivna zanka Infinity Loop za varovanje in štiri velike zanke, ki sprejmejo do 15 sistemov na stran.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Black Diamond Solution je ženski plezalni pas s tehnologijo Contour Edge in brezšivno zanko Infinity Loop, namenjen vsem plezalnim disciplinam. Zasnovan je s specifičnim ženskim krojem, ki zagotavlja izjemno udobje med dolgimi varovanji in intenzivnimi poskusi v smereh.
Uvršča se v srednji razred vsestranskih plezalnih pasov za ženske. Namenjen je rekreativnim in naprednejšim plezalkam, ki iščejo zanesljiv pas za športno plezanje in večraztežajne smeri.
Pri športnem plezanju tehnologija Contour Edge in prilagojen ženski kroj poskrbita za udobno visenje med dolgimi poskusi in študiranjem smeri.
V večraztežajnih smereh štiri velike zanke in peta zadnja zanka omogočajo pregledno razporejanje celotnega kompleta opreme, brezšivna zanka Infinity Loop pa olajša manevriranje pri varovanju.
Teža pasu se giblje med 314 g (velikost XXS) in 406 g (velikost L), kar ga uvršča med lažje vsestranske modele.
Štiri glavne zanke so zasnovane tako, da vsaka sprejme do 15 sistemov, kar zadošča za dolge smeri in nošenje dvojnega seta opreme.
| Teža | 314 g (XXS) | 334 g (XS) | 366 g (S) | 378 g (M) | 406 g (L) |
|---|---|
| Velikosti | XXS - L |
| Material | 20 % poliester, 20 % najlon, 20 % EVA pena, 20 % najlonski trak, 10 % UHMWPE, 5 % aluminij, 5 % uretanska cev |
| Država izvora | Filipini |
| Proizvajalec | |
|---|---|
| Velikost |
Za informacije o velikosti pokličite na +386 (0)2 82 31 689.